PREJDI NA DRUHÝ BREH

:o)

Čo máme v srdci, to i v priestore okolo nás,
preto  jedinou našou úlohou je cítiť sa dobre...

Dnes žijeme v rýchlej dobe, doslova obsypaní širokou ponukou, častokrát sme limitovaní časom  a priestorom, preto som si pre svoje  semináre osvojila dva jednoduché princípy :


Byť "šamanom" v meste a sám sebe učiteľom ♥


Šťastie máme naozaj na dosah ruky ♣

NA začiatok:

Môj príbeh

Milí priatelia, už počas vysokej školy ma sústavne navštevovala jedna myšlienka: to, čo vidím sa nám určite len zdá.  Tušila som, že je všetko inak, ako dokážeme vnímať našimi zmyslami. Len som to ešte toho času nevedela uchopiť.  Nosila som si v sebe rôzne bolesti z detstva. I napriek tomu, že som s výborným prospechom skončila vysokú školu a dostala sa na doplnkové štúdium v Austrálii, bola som plná pochýb o sebe samej. PO ročnom pobyte v Sydney som v roku 2004 zahájila svoje bádanie za poznaním.

Kurzy, ktoré som absolvovala

Kraniosakrálna terapia, Liečenie hawajskou metódou Ho oponopono, Regresná terapia, Znovunapojenie, Kvantová terapia, meditácie v Himalájach, masážne terapie, Kyvadlová metóda, Rekonektívne liečenie, Zasvätenie budhistickej diamantovej školy, Klasická homeopatia, Lebenshilfe couching, Pobyt v tme, astrologické výklady, psychotronické diagnostikovanie, kreslenie pravou hemisférou, liečenie pránou a nakoniec Zasvätenie do pránického vyživovania

Ja a prána

Všetko zapadlo do jednej skladačky. V júli 2018 som absolvovala 21 dňový letný pobyt v Jizerských horách za sprievodu francúzskeho šamana Henriho Monforta, ktorý mi pomohol trasnformovať moje telo, myseľ a dušu. Od júla 2018 sa vyživujem PRÁNOU, to znamená, že energiu prijímam z priestoru okolo mňa. O práne vediem prednášky a sprevádzam ľudí touto cestou, pokiaľ sa tak sami rozhodnú. Venujem sa predovšetkým 21 dňovým kurzom, na rozdiel od kolegov. Som presvedčená, že kratšie kurzy nemajú význam.

PONUKA LETO 2022:

21 dňový KOMBINOVANÝ KURZ :

V Tomášove, najbližší termín: 11.jún 2022

Zahŕňa 21 dňový kurz v skupine.

Bohatý program smerujúci  k duchovnému posunu, včítane intuitívnych masáží, rodinných konštalácií, meditácií, chikungu, šamanských rituálov a praktík kvantovania.

Skupinu sa snažím držať  vo forme možnosťou pravidelných športových aktivít. Pre lepšiu predstavivosť, pozrite si  prosím galériu

Príspevok : 690,- Eur 

Vrátane ubytovania povinných 9 dní. 

Vyšné Ružbachy 21 dní: od 16.júla 2022

Zahŕňa 21 dňový kurz v skupine.

Bohatý program smerujúci  k duchovnému posunu, včítane intuitívnych masáží, rodinných konštalácií, meditácií, chikungu, šamanských rituálov a praktík kvantovania.

Skupinu sa snažím držať  vo forme možnosťou pravidelných športových aktivít. Pre lepšiu predstavivosť, pozrite si  prosím galériu

Príspevok : 690,- Eur

Vrátane ubytovania povinných 9 dní. 

Ako prebieha kurz kurz:

Sila skupiny

Skupina bude zostavená tak, aby tvorila jednoliaty celok, ktorý si rozumie, spoločne ladí, dôveruje si a vzájomne sa neustále dokáže podporiť. Je dôležité zabezpečiť určitú vibračnú úroveň celej našej skupiny, preto si do kurzu budem vyberať členov na základe vyplnených dotazníkov a osobitnej konzultácie s každým jednotlivcom.

ROZVRH dňa

Ranné cvičenie začne vždy o 7:30. Jeho trvanie je 30 minút. Počas pobytu sa môže stať, že nebudete vládať odcvičiť. Je to vporiadku. Hneď ako budete cítiť, že ste opäť vo forme, zapojíte sa. Povinné sú obedové vizualizácie vedené na pravé poludnie o 12:00 a takisto sú povinné aj večerné meditácie ktoré sa začnú o 18:30

Čo si vziať sebou?

Plavky. Je dôležité spájať sa so všetkými elementami a splynutie s vodou počas kurzu je obzvlášť dôležité. Pohodlné oblečenie na ranný chikung. Bicykle. Je vhodné a ja sama to veľmi odporúčam, aby sme zvládli udržať telo vo fyzickej kondícii. Na obedné a večerné vizualizácie si môžete priniesť kryštály, svoje obľúbené kamene, hudobné harmonizačné .

21 dňový ONLINE KURZ :

Môžete sa k nám pridať aj online cez ZOOM

Zahŕňa 21 dňový individuálny monitoring

Ranné cvičenie

Obednú a Večernú meditáciu (vizualizácia prány, práca s kvantovým poľom)

24 hodinovú SOS poradňu

Každodennú konzultáciu o zmenách na fyzickom, duševnom a emočnom tele

Príspevok na online kurz: 350,- Eur

Ako prebieha online kurz:

Účastníci

Skupina bude zostavená tak, aby som mala dostatok času na každého jedného z vás. Je dôležité zabezpečiť určitú vibračnú úroveň celej našej skupiny, preto si do kurzu budem vyberať členov na základe vyplnených dotazníkov a osobitnej konzultácie s každým jednotlivcom.

ROZVRH dňa

Ranné cvičenie začne vždy o 7:00. Prosím vyhraďte si naň 30 minút. Počas kurzu sa môže stať, že nebudete vládať odcvičiť. Je to v poriadku. Hneď ako budete cítiť, že ste opäť vo forme, zapojíte sa. Povinné sú obedové vizualizácie vedené na pravé poludnie o 12:00 a takisto sú povinné aj večerné meditácie ktoré sa začnú o 18:30

Vysielanie naživo

Budem s Vami cvičit prostredníctvom živého vysielania ranný chikung, aby sme zvládli udržať telo v dostatočnej forme a dodali mu potrebnú energiu na zvládnutie fyzického oslabenia počas prechodu. Naživo budú prebiehať aj obedné a večerné vizualizácie. Nástroj na stretnutia je ZOOM aplikácia, alebo priamo online v browseri.

Najčastejšia otázka:
Som na tento proces pripravený/á?

NA to musíte prísť sami. Môžem Vám pomôcť otázkami, ktoré si skúste zodpovedať:

Mali by ste na ne odpovedať JEDNOZNAČNE a SPONTÁNNE:

  1. Verím, že je možné žiť bez jedla?
  2. Žijem v prostredí, ktoré je schopné tolerovať u mňa takúto zásadnú zmenu?
  3. Som presvedčný/á, že život z energie má nespočetné množstvo výhod?
  4. Som si vedomý/á že samotný proces prechodu na pránické vyživovanie je náročný?
  5. Som odhodlaný/á prispôsobiť svoj život novo vzniknutej situácii v každom aspekte?
  6. Rozumiem, že samotná skutočnosť ma môže pripraviť o súčasný partnerský vzťah?
  7. Chápem, že sa týmto vzdávam najsilnešej socializačnej aktivity?
  8. Tolerujem, že som pre drvivú väčšinu ľudí podivín?
  9. Vyrovnávam sa so skutočnosťou, že budem svedkom mimotelových zážitkov?
  10. Rozumiem, že budem musieť dodržiavať kvôli svojej bezpečnosti určité pravidlá?

Dobrá správa je, že pokiaľ ste si odpovedali ÁNO na každú z vyššie uvedených otázok, dajme tomu že ste pripravený/á na prechod, avšak nikomu nezaručujem, že ho samotné okolnosti nezastvia a nevylúčia z "hry".

KONEČNÉ  ROZHODNUTIE je len na VÁS. LEN vy sami sa môžete rozhodnúť, či je táto cesta pre VÁSKurzy k prechodu na pránickú výživu v zahraničí sa zostavujú väčšinou na 9 dní v anglickom jazyku za 10 násobne vyššie ceny a sprievodcovia nie sú pre Vás nonstop k dipozícii. 

Ako presne prebieha zostavenie skupiny, ako často sa koná kurz.  Tento kurz nie je pre každého. Vstup do kurzu  nie je verejne otvorený všetkým. Starostlivo vyberám členov, o ktorých som presvedčená, že sa naozaj chcú  dostať na druhý breh a posunúť výrazne vpred. Preto nie je možné kurz rovno objednať, ale je potrebné vyplniť vstupný dotazník. Potom, čo si budeme istí, že ste vhodný kandidát, povieme vám všetky detaily súvisiace s procesom.

Možno VÁS budú zaujímať:

Reálne Príbehy
Reálnych BRETARIÁNOV

"Zora Richtárechová zakladateľka rôznych iniciatív z Banskej Bystrice:"

Zora Richtárechová prešla na pránu s Henrim Monfortom

Rozhovor má priblížiť život pránicky sa vyživujúceho človeka, otázky kladie Monika Spišiaková plus živé publikum zo sociálnych sietí

"Martin Bruncko- podnikateľ z Banskej Bystrice:"

MArtin Bruncko- autor knihy "Život bez jedla"

Je mladý Slovák z Banskej Bystrice, ktorý bol na úplnom dne ešte pred pár rokmi. Dokázal  sa pozviechať a jedného dňa urobiť rozhodnutie. Rozhodnutie zmeniť seba a svet. Rozhodnutie vystúpiť z komfortnej zóny, vyjsť z tieňa očakávaní spoločnosti a žiť podľa vlastných predstáv, túžob a snov.

Martin dokáže energiu čerpať predovšetých z priestoru okolo nás. Rozumie, že jedlo nás oberá o energiu a nie je nevyhnutné byť na ňom závislí. 

"Monika Kúnovská" manažerka v developerskej spoločnosti

Pránicky sa živíme všetci, len si to neuvedomujeme"

Monika Kunovská pracuje ako projektová manažérka a riadi rezidenčné developerské stámiliónové projekty. Okrem toho je inštruktorkou čínskej cvičebnej metódy Zhon Yuan Qigong. Žije v Prahe a pred niekoľkými rokmi sa rozhodla stať breathariánkou. Jedlo jej spôsobovalo nepríjemné pocity a jej cesta bola prirodzená. Nevylučuje však, že sa k prijímaniu potravy ešte niekedy vráti. 

" INDICKÝ  BRETHARIÁN  Prahlad Jani "

Bretharian, ktorý žil 70 rokov bez jedla a tekutín

Nasledujúce video môžete sledovať v anglickom a nemeckom jazyku

Prechody na pránické vyživovanie sa úspešne podarili už  mnohým

Otázka znie: Budete ĎALŠÍ?

Aký je postup?

Najbližší pobytový kurz začína už 16. júna v Tomašove.  

Veľmi rada spolupracujem s nadšencami, ktorí sa radi o sebe dozvedajú nové veci a posúvajú sa vpred. Milujem, keď sa vytvorí zohratá a silná skupina, ktorej vibračná hladina už sama o sebe napomáha danému procesu .

Keďže mám obmedzenú kapacitu,  a sama osobne sa môžem venovať maximálne 10 účastníkom, do každého kurzu si ľudí vyberám. 

Ak ste už v minulosti vyplnili prihlášku, ale kvôli kapacite sa na vás nedostalo, pokojne ju vyplňte znovu. 

Máte otázky?

Záujemcom o osobné konzultácie na všetky otázky veľmi rada odpoviem

Zora Richtárechová

prana.poradca@gmail.com

tel. 0915 248 291

 

 Kontakt: prana.poradca@gmail.com , 0915248291
Copyright © 2021, Radi na zemi, O.Z.